6 geriausi LEGO konstruktoriai berniukams

LEGO konstruktorių ir kaladėlių šiais laikais pristatinėti niekam nebereikia – jie puikiai pažįstami tiek mums, tiek mūsų mažiesiems. Būtent dėl šios priežasties, svarstydami, kuo pradžiuginti berniukus, dažniausiai pagalvojame apie naują LEGO rinkinuką. Gausiame šių kaladėlių asortimente gali būti pakankamai sunku susigaudyti, tačiau jei pasirinksite vieną iš šių populiariausių variantų, mažasis kūrėjas tikrai liks patenkintas Jūsų sprendimu!

  1. LEGO MINECRAFT Geležinis Golem. Šis vyresniems (nuo 8 m.) berniukams skirtas rinkinys puikiai atspinti MINECRAFT pasaulį, tad jeigu Jūsų mažylis susidomėjęs šiuo žaidimu, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Nors detalių šiame LEGO konstruktoriuje nėra itin daug, norintiems visapusiškai pasinerti į šios tematikos nuotykius, jų turėtų pilnai pakakti. Juk šiuo atveju svarbiausia ne kiekybė, bet kokybė – Jūsų vaikučiai netruks tuo įsitikinti!
  2. LEGO CLASSIC Kūrybiško konstruktoriaus dėžutė. Šis LEGO konstruktorius puikiai tiks mažiesiems statytojams (nuo 4 m.) – daugybė skirtingų spalvų ir formų kaladėlių leis išbandyti netikėčiausius derinius ar sugalvoti juos patiems. Toks rinkinys ypatingai lavina berniukų fantaziją ir kūrybiškumą, o jei į žaidimus įsitrauksite Jūs ar kiti mažylių bendraamžiai, šie žaidimai padės ugdyti ir socialinius įgūdžius bei išmokys spręsti pirmąsias kylančias problemas.
  3. LEGO CITY Ugniagesių automobilis su kopėčiomis. Leiskite mažyliui (geriausia 5-12 m.) pasijausti tikru gaisrininku – juk tai vieni pagrindinių visuomenės herojų! Toks rinkinys leis pasijausti tikrame gaisro sūkuryje, kuriame iš tikrųjų teks gelbėti miestą nuo pavojų ir ypač patiks tėveliams, kuriuos domina LEGO pigiau – net ir be akcijos šį konstruktorių įsigysite gera kaina. Tad patenkinti liksite tiek Jūs, tiek ir Jūsų mažieji gaisrininkai!
  4. LEGO CREATOR Galingieji dinozaurai. Šių gyvių laikai dar nesibaigė – pasirinkus šį LEGO rinkinį, galima sukonstruoti net tris skirtingus dinozaurus, kurie lengvai galės tapti bet kurio kito žaidimo dalimi. Nors gali pasirodyti, kad edukacijos šiame rinkinyje nedaug, priešingai: berniukai išmoks laikytis taisyklių ir įveiks pirmuosius iššūkius, kuomet konstravimas sekasi ne taip, kaip tikėtasi. Šis rinkinys labiausiai tiks 7 – 12 metų berniukams.
  5. LEGO DUPLO Mano pirmieji automobiliai ir sunkvežimiai. Tai neabejotinai turėtų būti pats pirmasis mažųjų LEGO rinkinys, kuris yra tinkamas berniukams, sulaukusiems 1,5 metų. Šios skirtingų dydžių, formų ir spalvų kaladėlės yra saugios ir didelės, o pats žaidimas – lengvai perprantamas, todėl vaikutis galės smagiai mokytis ir pažinti jį supantį pasaulį. Tiek šis, tiek kiti LEGO pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.
  6. LEGO ARCHITECTURE Niujorkas. Tai kur kas daugiau pastangų pareikalausiantis rinkinys, kuris rekomenduojamas berniukams nuo 12 metų, tačiau iš tiesų yra puikiai tinkamas ir suaugusiems. Pasirinkę šį variantą, drauge galėsite atkurti garsiausius Niujorko statinius – mažieji ne tik pasijaus kaip tikri architektai, bet ir susipažins su pasauliu bei kitų šalių istorija. Nors šis LEGO konstruktorius kainuoja kiek daugiau, nei kiti šiame sąraše esantys variantai, akcijos metu jį taip pat galite įsigyti prieinama kaina.

Atkreipkite dėmesį, jog tai tik keletas berniukams patinkančių LEGO konstruktorių – atsižvelgdami į jų amžių ir pomėgius, tikrai surasite ir kur kas daugiau variantų. Svarbiausia, kad pasirinkti rinkiniai būtų ne tik įdomūs, bet ir skatintų tobulėti – tuomet žaidimai turės kur kas daugiau naudos!

(Apsilankyta 601 viso, 1 šiandien)


Similar Posts