6 būdai, kaip pašalinti plaukus nuo veido

Plaukeliai ant veido užauga daugeliui iš mūsų: tai nepriklauso nei nuo lyties, nei nuo amžiaus. Visgi, tie, kuriems tai atrodo problema, dabar gali lengviau atsikvėpti: egzistuoja daugybė skirtingų priemonių, galinčių padėti juos pašalinti, tad Jums belieka su visomis jomis susipažinti ir išsirinkti sau tinkamiausias.

  1. Skustuvai. Tai vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų siekiant atsikratyti plaukelių ne tik veido, bet ir kitose kūno zonose. Visgi, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog rezultatai dažniausiai nėra ilgalaikiai ir po kelių dienų šią procedūrą ir vėl tenka pakartoti. Be to, padidėja plaukų įaugimo rizika. Visgi, jei šiuo metu neturite galimybių išbandyti kitų priemonių, toks variantas kurį laiką tikrai leis mėgautis švelnia oda.
  2. Barzdaskutės. Šie prietaisai veikia panašiai, kaip ir skustuvai – skirtumas tas, jog šiuo atveju Jums patiems reikia įdėti mažiau pastangų. Dėl didesnio plaukų kiekio, tokią priemonę dažniausiai renkasi vyriškiai – dailiosios lyties atstovėms veido srityje plaukelių auga kur kas mažiau, todėl svarbiau susikoncentruoti ne į efektyvumą, bet į procedūros ilgalaikiškumą. Visgi, vyriškiai Braun barzdaskutes ir kitų žinomų gamintojų siūlomus prietaisus vertina itin palankiai.
  3. Pincetai. Tai dar vienas nebrangus metodas, puikiai tinkantis veido (o ypač – antakių) plaukelių šalinimui. Kadangi naudojantis pincetu plaukeliai yra išraunami nuo šaknų, tokios procedūros rezultatai išsilaiko ilgiau – priklausomai nuo konkrečios vietos ir organizmo, jie gali būti pastebimi nuo trijų iki aštuonių savaičių. Visgi, vertėtų pastebėti, jog toks plaukų šalinimas užtrunka kiek ilgiau ir yra gerokai skausmingesnis, tačiau atminkite, jog visos kančios – tik dėl grožio.
  4. Epiliatoriai. Specialiai veido sričiai skirti epiliatoriai pasižymi ypatingu tikslumu, todėl procedūras galėsite atlikti pakankamai efektyviai – tokie prietaisai šiuo metu yra vieni populiariausių. Rezultatai taip pat turėtų išsilaikyti pakankamai ilgai – plaukelių galite nebepastebėti iki keturių savaičių, o kai kurioms moterims jie atauga gerokai silpnesni ir trumpesni. Tiek veidui, tiek kitoms sritims skirti epiliatoriai parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje (juos rasite čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/depiliatoriai).
  5. Fotoepiliatoriai. Šie prietaisai, priešingai nei kitos aukščiau minėtos priemonės, pasižymi kur kas ilgiau išsilaikančiais rezultatais – plaukelių kartais galima nepastebėti net kelis mėnesius. Tiesa, pačią procedūrą rekomenduojama reguliariai pakartoti (tai trunka apie 15 minučių), tačiau ji neturėtų būti labai nemaloni: tai vienas švelniausių plaukelių šalinimo būdų. Privalumu galima laikyti ir tai, jog šį prietaisą naudoti galite tiesiog namuose – dabar nebereikia mokėti didelių pinigų specializuotuose salonuose.
  6. Depiliacinės vaško juostelės. Prie šios kategorijos taip pat būtų galima priskirti ir depiliacinius kremus – tokia procedūra yra pakankamai greita, nebrangi ir efektyvi. Visgi, dėl šiuose produktuose esančių sudedamųjų dalių, oda gali parausti, o taip pat galimas ir niežtėjimas. Siekiant tokių reakcijų išvengti veido srityje, pirmą kartą įsigijus naują gaminį, rekomenduojama jį pratestuoti ant kitų kūno vietų – jei per parą neigiamo poveikio nepajutote, drąsiai jį galite naudoti ir toliau.

Skirtingų būdų, kaip kovoti su veido plaukeliais yra pakankamai daug, todėl priklausomai nuo lūkesčių, tikrai surasite patį tinkamiausią. Nebijokite ir paeksperimentuoti – jei dabar naudojamos priemonės Jūsų visapusiškai netenkina, visuomet įmanoma atrasti geresnių!

(Apsilankyta 658 viso, 1 šiandien)


Similar Posts