10 patarimų, kurie padės efektyviau siurbti kambarius

Tuomet, kai namuose norisi užtikrinti švarią ir tvarkingą atmosferą, ypatingai praverčia dulkių siurbliai. Visgi, vien tik šio įrenginio įsigyti neužtenka – jei norite siurbimo darbus atlikti efektyviau, vertėtų išbandyti šias gudrybes.

  1. Pasirinkite tinkamą dulkių siurblį. Tai esminis dalykas, kuris užtikrins, kad šis buities darbas visuomet būtų efektyvus ir malonus. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kokioms dangoms dulkių siurblys yra tinkamas, koks jo dydis bei papildomos funkcijos – visa ši informacija padės greičiau išsirinkti tinkamą modelį.
  2. Nepagailėkite siurbimui laiko. Siekiant tinkamai išvalyti kambarį, dažniausiai neužtenka vieną kartą jį pereiti su siurbliu – kai kurias vietas tenka valyti net kelis kartus ir iš skirtingų pusių. Tad nusiteikite ryžtingai – norint rezultatų, teks neblogai padirbėti!
  3. Sukurkite tvarkaraštį. Turėdami siurbimo grafiką, visuomet išlaikysite tvarkingus namus – jei į jį pavyks įtraukti ir kitus šeimos narius, šis buities darbas kels kur kas mažiau rūpesčių. Dažniausiai rekomenduojama siurbti namus kartą per savaitę ar dvi, tačiau jei turite augintinių ar mažų vaikų, dulkių siurblį tenka išsitraukti gerokai dažniau.
  4. Paruoškite kambarius darbui. Siurbti seksis efektyviau, jei iš karto pašalinsite visas galimas kliūtis ant grindų. Galbūt išvalyti kampą trukdo ant staliuko esantis LED televizorius, o gal turite daug ant grindų stovinčių gėlių vazonų? Patraukę visus šiuos daiktus iš anksto, padarysite sau didelę paslaugą!
  5. Reguliariai patraukite didesnius daiktus. Jei staliuką su televizoriumi perkelti nėra sudėtinga, kur kas rimtesnė užduotis laukia tuomet, kai reikia patraukti sofą ar kitus didesnius baldus. Siekiant išvengti didesnio chaoso, tai rekomenduojama daryti kartą per mėnesį ar kelis. Taip pat gali padėti ir siurblių priedai, kurie leidžia pasiekti net ir sunkiai prieinamas vietas.
  6. Pasirinkite tinkamus parametrus. Kai kurie prietaisai, pavyzdžiui, plaunantys dulkių siurbliai, gali pasiūlyti ne vieną skirtingą funkciją, todėl dar prieš pradedant darbus turėtumėte nuspręsti, kurie antgaliai ir programos šį kartą Jums tiks geriausiai. Funkcionalumu pasižymintys plaunantys dulkių siurbliai bei kitų tipų prietaisai palankiomis sąlygomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.
  7. Vadovaukitės gamintojo instrukcijomis. Jei neseniai įsigijote naują siurblį, pirmiausia turėtumėte atidžiai susipažinti su jo instrukcija. Nors kartais ši informacija gali pasirodyti nereikšminga, perskaitę ją, greičiau perprasite skirtingas siurblio funkcijas ir visuomet pasirinksite tinkamas programas – visa tai neabejotinai pridės produktyvumo.
  8. Atidžiai siurbkite kilimus. Nors didžioji dalis šiuolaikinių dulkių siurblių yra pritaikyti kilimų valymui, turėtumėte būti atsargūs – jei užkabinsite šio gaminio kraštą, kilimas gali sukilti į viršų. Tai tikrai nepadės Jums, jei ketinate kambarį išsiurbti sparčiau.
  9. Nepamirškite išvalyti dulkių rinktuvo talpos. Prieš pradėdami siurbti, įsitikinkite, jog dulkių siurblio talpa (nesvarbu, kokia ji bebūtų), nėra užpildyta daugiau nei dviem trečdaliais, kadangi priešingu atveju ją reikėtų ištuštinti. Nors kartais taip siekiama sutaupyti ir sunaudoti mažiau maišelių, ištuštinta talpa užtikrina efektyvesnį ir sklandesnį dulkių siurblio darbą.
  10. Grindis palikite pabaigai. Nors atrodo savaime suprantamas dalykas, kartais, labai skubėdami jį vis dėl to pamirštame: jei siekiate efektyvumo, iš pradžių nuvalykite visus aukščiau esančius paviršius ir tik tuomet pereikite prie grindų.

Pritaikę šiuos patarimus savo kasdienybėje, siurbimo darbus atliksite greitai ir paprastai. Svarbiausia šiuo atveju neapsileisti ir laikytis nusistatyto grafiko – su mažesniu nešvarumų kiekiu pavyksta susitvarkyti kur kas paprasčiau!

(Apsilankyta 207 viso, 1 šiandien)


Similar Posts